O Rapanui

Rapanui je mladá a dynamická módní firma, která dělá „ECO FASHION COOL“. I přes svoje britské kořeny se z ní stala mezinárodní módní značka, jejíž výrobky jsou k dostání na 5 kontinentech a zejména ve Spojených státech a Austrálii zažívá ohromný boom.

Oblečení Rapanui je navrženo a vyrobeno dle posledních módních trendů a je velmi příjemné na dotek. Materiály jsou přírodní a pochází z akreditovaných farem, které respektují udržitelnost, nepoužívají chemické hnojivo či pesticidy a jsou poháněny obnovitelnými zdroji energií.

Oblečením Rapanui si pořizujete nejen pěkné designové tričko či mikinu, které výborně sedí a cítíte se v nich dobře. Tímto nákupem podporujete ty farmáře a výrobce oblečení, kteří nezneužívají dětské pracovní síly na úkor jejich vzdělání a nepoužívají nebezpečné chemikálie či pesticidy.

Nákupem fair trade výrobků, pomůžete lidem a dětem v chudších oblastech daleko více, nežli adopcí či peněžním příspěvkem. Zabezpečíte pracujícím v rozvíjejících se zemích pravidelnou, udržitelnou a férovou práci bez vedlejších následků, která zajistí stabilní příjem pro ně i jejich rodiny.

Pokud se tento trend podaří udržet povede to k podpoře dalších pěstitelů a výrobců, kteří budou přecházet na udržitelnější pěstování a výrobu bavlny a dalších materiálů, do kterých se oblékáme.