Karolína 12.07.2018

Vyzrajte na žhavé léto s bio oblečením Rapanui aneb jak se obléci do veder

Vyzrajte na žhavé léto s bio oblečením Rapanui aneb jak se obléci do veder
Jak bojovat s horkými letními teplotami ve městě?
A co dělat, když to venku vypadá na tropy?
Vyzrajte na letošní žhavé léto s přírodními materiály, které jsou prodyšné a vhodné i pro citlivou pokožku. V první řadě bychom měli myslet na materiály, které v horkých letních dnech oblékáme. Nejlepší jsou přírodní materiály, jako je bavlna, eukalyptus nebo například bambus. Místo upnutých, ač možná sexy topíků volte volné střihy. Nejvhodnější materiály do veder

Bio bavlna je nejznámější a také jeden z nejpoužívanějších eko materiálů vůbec, vyráběna je z vláken bavlníku. V létě se hodí díky svým savým vlastnostem, které pohltí pot a maz daleko lépe než jiné, umělé a syntetické materiály.
Oblečení z bio bavlny je prodyšné. Označení bio bavlna znamená, že výrobek neprošel žádným chemickým zpracováním. Je vhodná pro citlivou pokožku i pro alergiky.

Bambus má antibakteriální vlastnosti, je savý, vhodný pro dětskou, citlivou nebo alergickou pokožku. V létě jej lidé ocení díky jeho chladivosti, v zimě se využívá díky skvělé termoregulační vlastnosti.

Eucalyptusové vlákno je jemné, měkké, pevné, prodyšné, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.

Tencel Lyocell je vlákno, které pochází z dužiny eucalypt a 100% biologicky odbouratelné. Vyberte si oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle.