Karolína 31.03.2019

*UKONČENÍ PRODEJE* VÝPRODEJ SKLADU dámského a pánského bio oblečení RAPANUI. Akce platí do 30.6.2019 nebo do vyprodání zásob!

Vážení zákazníci,
oznamuje Vám, že z důvodu nejasného Brexitu, jsme se rozhodli ukončit činnost našeho internetového obchodu s britskou značkou RAPANUI Clothing k 30.6.2019.
Nejistota nových obchodních podmínek s EU a UK, přepravní bariéry, zvýšené celní kontroly i poplatky nám nedovolují dále prodávat kvalitní eko oblečení za dostupné ceny.
Velmi si vážíme Vaší dlouholeté přízně a rádi bychom Vám oznámili TOTÁLNÍ VÝPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB za zlomek ceny.
Akce platí do vyprodání zásob nebo do 30.6.2019.
Přejeme Vám příjemný začátek jara s eko oblečením RAPANUI

Karolína 15.02.2019

FASHION REVOLUTION WEEK 2019 * WHO MADE YOUR CLOTHES? *

Ve dnech 22. – 28. dubna 2019 se koná Fashion Revolution Week.  

24. dubna 2013 se v Bangladéši zřítila oděvní továrna Rhana Plaza, ve které se šilo oblečení pro známé fast fashion oděvní značky.  
V troskách budovy zahynulo 1130 lidí a 2500 dalších bylo zraněno. Toto neštěstí dalo vzniknout globálnímu hnutí Fashion Revolution.  
Fashion Revolution je mezinárodní kampaň, do které je k dnešnímu dni zapojeno více než 100 zemí z celého světa včetně České republiky.  
Kampaň přináší informace o tom, jakým způsobem funguje dnešní módní průmysl a současně zkoumá naše konzumní zvyklosti.  
Jak a kde se dnes naše oblečení vyrábí? Jak módu nakupujeme, jak ji užíváme a jak ji odkládáme? A k jakým situacím to vede v globálním měřítku?  
Toto hnutí chce informovat, inspirovat a pozitivně motivovat ke změnám.  
Hlavním znakem kampaně jsou fotky v oblečení naruby. Jejich největší počet zaznamenáváme každoročně během celosvětové události Fashion Revolution Week, který probíhá vždy v dubnu kolem výročí pádu oděvní továrny Rhana Plaza.  
Spotřebitelé prostřednictvím těchto fotek a hashtagu #whomademyclothes spojují své síly, vyzývají oděvní značky k transparentnosti a trvají na odpovědi.  
Oděvní firmy, které se nezdráhají informovat o podmínkách výroby svého oblečení, v reakci na to sdílejí fotky ze své produkce s hashtagem #imadeyourclothes a ukazují tak svým zákazníkům, kdo jejich oblečení vyrábí.  
Ptejte se společně s námi. Při každém nákupu, u každého nově pořízeného kousku… Kde se vzal a kdo ho šil?  
Vyfoťte se v oblečení naruby tak, aby byl vidět štítek se jménem dané oděvní značky.
Fotku nahrajte na sociální síť Instagram Označte fotku DEAR @vypište značku oblečení I REALLY WANT TO KNOW #WHOMADEMYCLOTHES?
Ujistěte se, že je daná značka dobře označena tak, aby pro ni byl Váš příspěvek viditelný. Ukážete tak, že Vás zajímá, v jakých podmínkách a kým bylo dané oblečení ušito.   Více informací na https://www.fashionrevolution.org/

Karolína 15.02.2019

JARO SE BLÍŽÍ, co by ve vaší šatní skříni nemělo chybět?

I když venku ještě občas spadne nějaká ta sněhová vločka a teploty se mnohdy blíží k nule, jaro je za rohem a než se nadějete, budou tu krásné slunečné dny, příroda se začne probouzet k životu a spolu s ní i váš šatník a chuť, oblékat se pohodlně a stylově se značkou RAPANUI. Jarní móda je hravá, veselá a nápaditá, proto neváhejte a začněte si nové modely pořizovat již dnes.         Nabízíme Vám měkoučké mikiny z bio bavlny značky RAPANUI       Dámká bavlněná mikina s kapucí z bio bavlny značky RAPANUI v šedé i modré barvě patří mezi klasiku našich mikin a je beze sporu nejprodávanější. Díky svému střihu perfektně sedí, na nošení je měkčí oproti klasické bavlně a lidská pokožka ji mimořádně dobře snáší. Dámská bio mikina s kapucí a zipem, tento módní svršek užijete stejně dobře v zimě jako i v teplejších měsících . Je vyrobena v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear.   Při pěstování biobavlny nesmí být použity pesticidy, umělá hnojiva ani geneticky modifikované organismy. Místo zemědělských pesticidů se používají přírodní metody. Celý proces od pěstování, přes sklizeň až po kvalitu konečného výrobku je vůči životnímu prostředí šetrný. Pěstování biobavlny neznečišťuje planetu a nepoškozuje se zdraví těch, kteří o ni pečují. Biobavlna voní čistěji, protože se při jejím zpracování nepoužívá formaldehyd a má vyšší stupeň prodyšnosti. Výroba biobavlny je také zdrojem obživy chudých obyvatel třetího světa, protože je pěstována speciálně v Egyptě, Ugandě, Tanzanii, Keni, Indii a Turecku.       VELKÝ VÝBĚR PÁNSKÝCH MIKIN                  

Karolína 31.01.2018

Výprodej - sleva až 70% * BIO OBLEČENÍ * DÁMSKÉ TRIČKO * PÁNSKÉ TRIČKO * BAMBUSOVÉ TRIČKO * TRIČKO Z BAMBUSU * TRIČKO Z EUCALYPTU * TRIČKO Z BIO BAVLN

Co si zítra vezmu na sebe? Neřešte, zásobte se. Spoustu triček a mikin najdete na www.rapanui.cz. Slevy až 70%.
Odeslání objednávek do 24 hod.    

DÁMSKÁ TRIČKA Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA PRO MILOVNICE PŘÍRODY
,
která jsou díky bambusovému vláknu velmi měkká, jemná, prodyšná, 100 % biologicky odbouratelná, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.
  
PANDA - patří mezi nejprodávanější trička značky RAPANUI a bylo vyrobeno na ochranu pand    

WHALE LOVE - stylové tričko bylo vyrobeno na ochranu velryb    

SAVE OUR SEAS - toto tričko získalo ocenění v UK a bylo vyrobeno na ochranu oceánů a čistoty na plážích
          
DÁMSKÁ TRIČKA Z EUCALYPTOVÉHO VLÁKNA, na základě skvělým vlastnostem jsou velmi měkká a jemná jako hedvábí, chladivá jako len a hřejou jako vlna a přirozeně antibakteriální.
       
SWALLOW TOP - padnoucí stylové tričko je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear.    

GREEN IS NEW BLACK - super design, perfektní kvalita a pohodlí správného bio trička 
 
DÁMSKÁ TRIČKA Z BIO BAVLNY
při nošení oděvů z bio-bavlny nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí. 
  
WOLF TOP - skvěle padnoucí tričko s potiskem vlka

MAKE DO AND MEND - toto tričko získalo ocenění a patří mezi nejprodávanější trička značky Rapanui     


PÁNSKÁ TRIČKA Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA, která jsou díky bambusovému vláknu velmi měkká, jemná, prodyšná, 100 % biologicky odbouratelná, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.

PANDA - toto tričko patří mezi nejoblíbenější trička značky Rapanui a bylo navrženo na ochranu Pand. Je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear.

REVOLUTIONS
- potisk trička vyjadřuje čas na změnu a přechod na větrné elektrárny

LEAF CLASSIC -  designové tričko, které Rapanui vyrobila jako první a patří mezi její klasiku


PÁNSKÁ TRIČKA Z BIO BAVLNY při nošení oděvů z bio-bavlny nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí. 

SAVE OUR SEAS - toto tričko získalo ocenění v UK a bylo vyrobeno na ochranu oceánů a čistoty na plážích

SWELL LINES BEACH - toto tričko patří mezi novinku a je navrženo pro milovníky velkých vln

APERTUBE - tričko Apertube bylo navrženo pro milovníky surfování, které získalo ocenění RSPCA 2011 v UK. Je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear. 

  
 Těíme se na Váš nákup! VŠE SKLADEM / EXPEDICE DO 24 HOD


          Akce platí do vyprodání zásob!

1