Karolína 12.07.2018

Vyzrajte na žhavé léto s bio oblečením Rapanui aneb jak se obléci do veder

Vyzrajte na žhavé léto s bio oblečením Rapanui aneb jak se obléci do veder
Jak bojovat s horkými letními teplotami ve městě?
A co dělat, když to venku vypadá na tropy?
Vyzrajte na letošní žhavé léto s přírodními materiály, které jsou prodyšné a vhodné i pro citlivou pokožku. V první řadě bychom měli myslet na materiály, které v horkých letních dnech oblékáme. Nejlepší jsou přírodní materiály, jako je bavlna, eukalyptus nebo například bambus. Místo upnutých, ač možná sexy topíků volte volné střihy. Nejvhodnější materiály do veder

Bio bavlna je nejznámější a také jeden z nejpoužívanějších eko materiálů vůbec, vyráběna je z vláken bavlníku. V létě se hodí díky svým savým vlastnostem, které pohltí pot a maz daleko lépe než jiné, umělé a syntetické materiály.
Oblečení z bio bavlny je prodyšné. Označení bio bavlna znamená, že výrobek neprošel žádným chemickým zpracováním. Je vhodná pro citlivou pokožku i pro alergiky.

Bambus má antibakteriální vlastnosti, je savý, vhodný pro dětskou, citlivou nebo alergickou pokožku. V létě jej lidé ocení díky jeho chladivosti, v zimě se využívá díky skvělé termoregulační vlastnosti.

Eucalyptusové vlákno je jemné, měkké, pevné, prodyšné, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.

Tencel Lyocell je vlákno, které pochází z dužiny eucalypt a 100% biologicky odbouratelné. Vyberte si oblečení, ve kterém se budete cítit skvěle.

Karolína 01.06.2018

TIP NA DÁREK ZA VYSVĚDČENÍ * BIO OBLEČENÍ * DÁMSKÉ TRIČKO * PÁNSKÉ TRIČKO * BAMBUSOVÉ TRIČKO * TRIČKO Z BAMBUSU * TRIČKO Z EUCALYPTU * TRIČKO Z BIO BAVLNY * BIO MIKINA

Nevíte jaký dárek vybrat ke dni dětí pro svého syna či dceru? Máme pro vás tipy na dárek:      

DÁMSKÁ TRIČKA Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA PRO MILOVNICE PŘÍRODY
,
která jsou díky bambusovému vláknu velmi měkká, jemná, prodyšná, 100 % biologicky odbouratelná, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.
  
PANDA - patří mezi nejprodávanější trička značky RAPANUI a bylo vyrobeno na ochranu pand    

WHALE LOVE - stylové tričko bylo vyrobeno na ochranu velryb    

SAVE OUR SEAS - toto tričko získalo ocenění v UK a bylo vyrobeno na ochranu oceánů a čistoty na plážích
          
DÁMSKÁ TRIČKA Z EUCALYPTOVÉHO VLÁKNA, na základě skvělým vlastnostem jsou velmi měkká a jemná jako hedvábí, chladivá jako len a hřejou jako vlna a přirozeně antibakteriální.
       
SWALLOW TOP - padnoucí stylové tričko je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear.    

GREEN IS NEW BLACK - super design, perfektní kvalita a pohodlí správného bio trička 
 
DÁMSKÁ TRIČKA Z BIO BAVLNY
při nošení oděvů z bio-bavlny nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí. 
  
WOLF TOP - skvěle padnoucí tričko s potiskem vlka

MAKE DO AND MEND - toto tričko získalo ocenění a patří mezi nejprodávanější trička značky Rapanui     


PÁNSKÁ TRIČKA Z BAMBUSOVÉHO VLÁKNA, která jsou díky bambusovému vláknu velmi měkká, jemná, prodyšná, 100 % biologicky odbouratelná, hypo-alergenní a přirozeně antibakteriální.

PANDA - toto tričko patří mezi nejoblíbenější trička značky Rapanui a bylo navrženo na ochranu Pand. Je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear.

REVOLUTIONS
- potisk trička vyjadřuje čas na změnu a přechod na větrné elektrárny

LEAF CLASSIC -  designové tričko, které Rapanui vyrobila jako první a patří mezi její klasiku


PÁNSKÁ TRIČKA Z BIO BAVLNY při nošení oděvů z bio-bavlny nejsme vystaveni možnému působení chemických residuí. 

SAVE OUR SEAS - toto tričko získalo ocenění v UK a bylo vyrobeno na ochranu oceánů a čistoty na plážích

SWELL LINES BEACH - toto tričko patří mezi novinku a je navrženo pro milovníky velkých vln

APERTUBE - tričko Apertube bylo navrženo pro milovníky surfování, které získalo ocenění RSPCA 2011 v UK. Je vyrobeno v továrně, která je poháněna větrnými turbínami a dodržuje principy Fair Trade, na které dohlíží mezinárodní nezisková organizace Fair Wear. 

  
 Těíme se na Váš nákup! VŠE SKLADEM / EXPEDICE DO 24 HOD


         

Admin 03.03.2018

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM VHODNÉHO OBLEČENÍ? KONTAKTUJTE NAŠEHO MÓDNÍHO PORADCE

Oblečení je jako naše druhá kůže. Strávíme v něm často celý den. Proto bychom měli být při jeho výběru pečliví, abychom měli jistotu, že nám dobře sedne jak velikostí tak zejména materiálem. Nabízíme Vám online služby naší módní poradkyně Karolíny. Své znalosti v průběhu let načerpala v obchodě s dámskou a pánskou módou, a již několik let pomáhá svému okolí vypadat co nejlépe. Má vkus, smysl pro krásu, detail a nezbytnou empatii. Více informací naleznete v její jedinečné módní poradně www.modni-poradna.cz    

1